logo www

Monitoring

homePOSTĘPUJĄCĄ TECHNOLOGIA PRZESZŁA Z CZARNOBIAŁEGO POKLATKOWEGO OBRAZU DO ROZWIĄZAŃ OFERUJĄCYCH OBRAZ JAKOŚCI WYŻSZEJ NIŻ FULLHD.. DOSTĘPNY GDZIEKOLWIEK JESTEŚ.

Systemy monitoringu, niegdyś dostępny jedynie dla wybranych instytucji – dzisiaj stanowi standardowe wyposażenie wielu domów i osiedli. Kamery rejestrują dziś nas na każdym kroku: na skrzyżowaniu, w banku czy na stacji benzynowej. Rośnie również tendencja stosowania kamer jako podstawowego wyposażenia obiektów. Kamery lepiej niż systemy alarmowe odstraszają potencjalnych złodziei czy wandali.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

W procesie ich ewolucji obserwowaliśmy postępującą technologię – która z czarnobiałego poklatkowego obrazu rozwinęła się do rozwiązań oferujących obraz jakości wyższej niż FullHD – znanej nam z telewizji.

Wyniki wielu badań potwierdzają, że sama obecność kamery video działa głęboko prewencyjnie przeciw przestępczości. Świadomość bycia monitorowanym zapobiega dokonywaniu przestępstw, aktów wandalizmu. Zarejestrowany materiał może stać się bardzo istotnym dowodem w postępowaniu sądowym.

Odpowiednio zaprojektowany system, wyposażony w odpowiedniej jakości urządzenia, pozwala na uzyskanie doskonałej jakości nagranego obrazu umożliwiającą łatwą identyfikację intruza. Szeroka gama oferowanych przez nas kamer jak i urządzeń rejestrujących daje nieograniczone możliwości w dozorze Twojego majątku.

MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI

Otwarte interfejsy systemów, umożliwiają integrację w wieloma urządzeniami zewnętrzny mi jak np. kasy fiskalne, czytniki kart, szlabany, oświetlenie itp.

Oferowane systemy umoliwiają zdalne monitorowanie chronionego obszaru i sterowania peryferiami poprzez łącze internetowe, z komputera osobistego lub smarfona.

MÓWIMY NIE TANIM URZĄDZENIOM

Niestety na naszym rynku pojawiło się wiele „tanich” systemów monitoringu. W ciągu ostatnich lat kilkukrotnie wzrosła liczba dostępnych marek, co doprowadziło do pogorszenia jakości produków. Do Polski trafiło bardzo dużo niskiej jakości sprzętu z Chin. Urządzenia, które można kupić za kilkadziesiąt złoty nie mają nic wspólnego z profesionalnym zabezpieczeniem. Nieświadomi konsumenci decydują się na oferty tańszych firm, ponieważ nie wiedzą jakie urządzenia kupują. Przestrzegamy przed montażem takich urządzeń.

NASZA OFERTA

Zależnie od preferencji klienta przygotujemy dla Państwa propozycję zastosowania urządzeń wraz z ich montażem, realizowanego w dowolnej technologii poczynając od rozwiązań analogowych po Full HD CCTV.

PROFESJONALIZM I JAKOŚĆ USŁUG.

Nasza firma posiada szerokie doświadczenie w zakresie instalacji CCTV. Od czasu pojawienia się tych rozwiązań na rynku komercyjnym, nieprzerwanie tworzymy i utrzymujemy wiele małych i dużych instalacji. Budowaliśmy pierwsze w Polsce instalacje HDCCTV. Nieustannie rozwijamy możliwości naszych usług, starając się wyjść z jak najciekawszą ofertą dla klienta.

Dowiedz się więcej na temat systemów monitoringu www.monitoringhd.com

Kontakt

AMB24
ul. Bernarda Chrzanowskiego 24, GDAŃSK
 
telefon ikona     500 703 003
 
email ikona       gdansk@amb24.pl
 
godzina ikona       godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00