logo www

Alarmy

alarmSystemy alarmowe stanowią podstawowe i najbardziej istotne zabezpieczenie obiektu i jego użytkowników. Zapoznaj się z bogatą ofertą rozwiązań dla Twojego domu. Znajdziesz w niej nie tylko produkty zapewniające bezpieczeństwo, ale również rozwiązania zwiększające komfort użytkowania obiektu.

CO OFERUJEMY ?

Przygotowanie projektu systemu alarmowego.

Stworzenie okablowania strukturalnego dla systemu alarmowego.

Dostawę i montaż urządzeń (korzystamy tylko ze sprawdzonych marek)

Podłączenia systemu do Agencji Ochrony najlepiej funkcjonującej w danym rejonie.

Monitoring stanu i serwis systemu.

 

Rozwiązania oprócz swojej zasadniczej funkcji ochrony mienia, umożliwiają detekcję takich zdarzeń jak: ruch, zmiana temperatury, powstawanie drgań, zalanie mieszkania, detekcję gazów, i wiele innych. Systemy sygnalizują włamanie przy użyciu lamp, sygnalizatorów, powiadomienia GSM. Dodatkowo mogą przekazywać radiowo taką informację do wybranej agencji ochrony. Większość oferowanych przez nas rozwiązań daje możliwość wyboru pomiędzy rozwiązaniem przewodowym i bezprzewodowym.

DODATKOWE FUNKCJE

Posiadany system możemy rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności jak np. sterowanie ogrzewaniem, światłem, bramą garażową, roletami.

ZDALNE STEROWANIE

Za pomocą programu komputerowego, bądź aplikacji na telefon komórkowy, za pośrednictwem sieci Internet możecie śledzić Państwo stan systemu będąc w pracy czy na urlopie. Czy system jest włączony, kto i kiedy z niego korzystał, lub czy w danej chwili, w chronionych pomieszczeniach ktoś się porusza.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ USŁUG.

Wszystkie dostarczone przez naszą firmę urządzenia posiadają obowiązujące certyfikaty i homologacje. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach alarmowych od niespełna 25 lat. Jej działalność koncesjonowana jest przez MSWiA, a wszyscy instalatorzy posiadają licencję pracownika zabezpieczenia technicznego KWP.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie w swoim mieszkaniu, domu czy firmie skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów i zdzwoń do nas.

Kontakt

AMB24
ul. Bernarda Chrzanowskiego 24, GDAŃSK
 
telefon ikona     500 703 003
 
email ikona       gdansk@amb24.pl
 
godzina ikona       godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00