logo www

Nagłośnienia

megafon1SYSTEMY DSO PRZEZNACZONE DO NADAWANIA KOMUNIKATÓW OSTRZEGAWCZYCH ORAZ INFORMACYJNYCH.

Głównie systemy te projektowane są pod nagłaśnianie sysgnałów alarmowych oraz częstotliwości głosu ludzkiego tak aby był wyraźnie zrozumiały nawet w warunkach dużego hałasu.

Obiekty najczęściej wyposażane w system DSO to: centra handlowe, kościoły, hale sportowe i produkcyjne, statki. Najczęściej stosuje się do tego typu instalacji systemy dzwiękowe "100V" co pozwala na skuteczne przesyłanie sygnału na duże odległości.

Budynki, w których stosowanie dźwiękowego systemu ostrzegawczego jest obligatoryjne, wymienione są w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. 2010 r., Nr 109, poz. 719).

SYSTEMY PA PRZEZNACZONE DO NAGŁAŚNIANIA MIEJSC PUBLICZNYCH W CELACH KOMERCYJNYCH.

Instalacje tego typu nagłośnienia stosuje się między innymi w hotelach, salach konferencyjnych, klubach, pub'ach i wszelkich innych obiektach publicznych z przeznaczeniem poprawy komfortu przebywających tam gości czy klientów poprzez wyemitowanie dobrej jakości dzwięku, najczęściej muzyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

AMB24
ul. Bernarda Chrzanowskiego 24, GDAŃSK
 
telefon ikona     500 703 003
 
email ikona       gdansk@amb24.pl
 
godzina ikona       godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00