logo www

Dlaczego my

Oferowane przez nas kasy fiskalne produkowane są przez wiodących producentów i dostawców elektroniczno - informatycznych zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Firmy takie jak NOVITUS, ELZAB i INNOVA od lat są liderami na krajowym rynku urządzeń fiskalnych.

Większość kas fiskalnych działających na rynku to urządzenia wspomnianych firm. Produkty te są częścią oferty, z której skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i wielu innych zakątkach świata. Dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Głównymi zaletami produktów firm Novitus, Elzab i Innova to nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

Naszym klientom zapewniamy najszerszą ofertę nie tylko na urządzenia fiskalne, ale także między innymi: czytniki i drukarki kodów kreskowych, terminale POS, terminale danych wag elektronicznych, urządzenia metryczne, oprogramowanie oraz usługi serwisowe.

Dostarczamy zintegrowane systemy wspomagania sprzedaży, w tym między innymi systemy mobilne, systemy elektronicznej transakcji oraz systemy lojalnościowe w sektorze handlu detalicznego i usług.

Nasze urządzenia służą tysiącom placówek handlowych i usługowych, sieci sklepów detalicznych i hurtowni centrów logistycznych, aptek i hurtowni farmaceutycznych, firm transportowych, banków, urzędów administracji publicznej, urzędów pocztowych, stacji paliw, sieci sprzedaży prasy, zakładów produkcyjnych oraz hoteli i restauracji.

 

 

Kontakt

AMB24
ul. Bernarda Chrzanowskiego 24, GDAŃSK
 
telefon ikona     500 703 003
 
email ikona       gdansk@amb24.pl
 
godzina ikona       godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00